Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Peruki

23 produkt(ów)

na stronę

23 produkt(ów)

na stronę

Peruki idealnie sprawdzą się podczas każdej szalonej imprezy. Charakter tego typu gadżetów sprawia, że każda kobieta może na chwile zaszaleć i poczuć się zupełnie inną osobą. Metamorfoza swojej fryzury może stać się idealnym pomysłem na zakręcony wieczór panieński, lecz równie dobrze perukę można wykorzystać podczas zabawy karnawałowej, imprezy anime, szalonych studenckich juwenaliów, czy też podczas zabawy na Halloween. Mnogość prezentowanych modeli oraz rozmiarów w różnej kolorystce pozwoli na zrealizowanie praktycznie każdego zakręconego pomysłu, który wymaga od biorących udział w imprezie, ciekawych i zabawnych kreacji.

Peruka dobrze sprawdza się również w roli imprez tematycznych, które charakteryzują się motywem przewodnim. Coraz częściej wykorzystują je podczas imprez integracyjnych firmy i duże korporacje. Tu niezmiennie od lat królują imprezy w klimatach lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, gdzie wykorzystanie peruki w stylu afro jako elementu stroju jest podstawą dobrej zabawy.

Podczas ubierania tego gadżetu warto zastosować specjalny czepek, który jeszcze bardziej wzmocni efekt wizualny, chowając dokładnie nasze włosy i nie pozwalając im na luźne wychodzenie spod peruki. Oczywiście możemy ją ubierać prosto na włosy, wszystko zależy od tego, jaki mamy pomysł na nasze przebranie.

Perukę możemy dopasować praktycznie do każdej kreacji, a nasze pomysły ogranicza tak naprawdę tylko nasza wyobraźnia. Dlatego jeżeli chcesz zaskoczyć swoich znajomych i przyjaciół na najbliższej imprezie, pamiętaj o dołączeniu tego elementu do swojej wieczornej kreacji.