Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Maski

27 produkt(ów)

na stronę

27 produkt(ów)

na stronę

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim szampańska zabawa sylwestrowa, a później szalony czas karnawału. Warto już wcześniej zadbać o odpowiednią kreację oraz wyróżniające z tłumu dodatki, np. w postaci masek karnawałowych.

Wywodzące się jeszcze z czasów średniowiecza, w trakcie trwania karnawału pomagały zachować anonimowość oraz zrównywały wszystkie stany. Dziś są coraz bardziej popularnym dodatkiem do stroju na zabawę, który może rozśmieszać lub dodawać odrobiny tajemniczości i seksapilu. Szczególnie panie mają ich wiele do wyboru. W zależności od sukienki, panie mogą kupić maski z czarnej, eleganckiej koronki, bardzo błyszczące i pokryte brokatem lub cekinami albo te w stylu masek weneckich, wykonane np. z porcelany lub skóry, ozdobione piórami czy kwiatami Są do wyboru w wielu kolorach, więc bez problemu można znaleźć odpowiednią i zgrywającą się z kolorem sylwestrowej kreacji.

Oprócz damskich, sklep z maskami karnawałowymi zazwyczaj ma też w swojej ofercie męskie. Te dla mężczyzn najczęściej przypominają oryginalne wykonywane w Wenecji, w klasycznym białym lub czarnym kolorze albo zabawne - przypominające znanego bohatera z filmu czy kreskówki. Wybór odpowiednich masek zależy oczywiście od rodzaju imprezy, na którą się wybieramy, ale niezależnie od ich rodzaju z pewnością wyróżnią nas z tłumu innych uczestników zabawy. Warto także zastanowić się jaki rodzaj masek będzie dla nas najlepszy - czy te wiązane wokół głowy za pomocą tasiemki, ukrywające tylko część naszej twarzy, czy te z rączką, które trzeba stale trzymać w dłoni i mogą nam trochę utrudniać zabawę oraz taniec.