Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Muszki i Krawaty

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Amazing Girl oferuje szereg imprezowych produktów, które świetnie sprawdzą się podczas zabawowego szaleństwa. Są to nie tylko śmieszne gadżety, ale również oryginalne przebranie na halloween, czy też oryginalne krawaty i muszki.


Krawat na imprezę powinien być idealnie dobrany do charakteru wydarzenia. Wielu mężczyzn nie wyobraża sobie dobrej zabawy bez eleganckiej koszuli. Jak w takim przypadku nadać stylizacji luźnego charakteru? Idealnym rozwiązaniem jest niebanalny krawat lub szalona mucha. Taki dodatek świetnie sprawdzi się nie tylko podczas spotkania z przyjaciółmi, ale również podczas mniej formalnych imprez firmowych. Wszyscy będą pozytywnie zaskoczeni Twoim wesołym dodatkiem. Zyskasz w oczach znajomych, a także oddasz swoją rozrywkową osobowość.
Osoba decydująca się na srebrny krawat lub tęczową muchę daje sygnał swojemu otoczeniu: lubię szaleństwo. Jest to niezwykle pozytywna cecha, więc zyskasz sympatię zarówno swoich znajomych, jak i całkiem nowych osób. Udowodnisz, że można połączyć formalny wygląd z nutką szaleństwa. Desingerska mucha to również idealny dodatek na wieczory kawalerskie. Przyszły Pan Młody oraz jego kompanie wyróżnią się z tłumu i będą prawdziwymi gwiazdami wieczoru. Nawet klasyczna biała koszula w połączeniu muszka w motyw zebry, stanie się charakterna i nieprzeciętna.


Innym pomysłem jest szybka zmiana klasycznego krawata lub muchy, na imprezowy model. W wielu przypadkach (np. podczas ceremonii zaślubin) musimy robić dobre wrażenie na obecnych osobach, a nasz strój powinien być jak najbardziej klasyczny i formalny. Wraz z rozkręceniem zabawy można zmienić nudny i szablonowy krawat, na muchę o ciekawym wzorze. Wyróżnisz się wśród gości i rozkręcisz imprezę. Jeśli to Ty jesteś Panem Młodym, możesz przygotować wspaniałą atrakcję dla swoich przyjaciół. Bez wątpienia każdy z nich ucieszy się z odjazdowej muchy, a Ty stworzysz wspaniały klimat na przyjęciu weselnym. Pamiątkowe zdjęcia Panów w bajecznych muchach, to wesoła pamiątka do końca życia.
Znajdujące się w naszej ofercie muchy i krawaty na imprezę, to połączenie wysokiej jakości wykonania oraz oryginalnych motywów. Niska cena jest dodatkowym atutem, więc nawet zakupienie kilku sztuk nie będzie stanowiło dużego problemu. Szeroki wybór (m.in. motyw zebry, tęczy, pasków, kraty, grochów) sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W asortymencie znajdują się również produkty klasyczne np. srebrny krawat typu slim, a także gładka mucha. Dzięki tym produktom Twoja impreza stanie się wielkim wydarzeniem!