Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Lolitta

Lolitta

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Bezprecedensowa, zniewalająca, nowoczesna i niezwykle sensualna… taka jest właśnie każda kobieta odziana w modele bielizny erotycznej Lolitta. Bez znaczenia jest wiek i kolor włosów – każda kobieta może stać się boginią perwersyjnej przyjemności, dając sobie szansę na poznanie nowych wymiarów rokoszy, odziana w jeden z niepowtarzalnych modeli marki … skrycie marzysz by stać się niegrzeczną nauczycielką, uległą pielęgniarką, a może perwersyjną dominą? A może chcesz, by Twoja Pani przerodziła się w żądną nowych doznań pokojówką, spragnioną krwi czarna wdową lub bezpruderyjną, łóżkową skandalistką? W kolekcji Lolitta na pewno odnajdziecie strój rodem z Waszych najodważniejszych fantazji, które stać się mogą rzeczywistością… 

Modele, które oferuje Wam Lolitta to uwodzące krojem, przykuwające wzrok fasonem i nasycone wyrazistością barw propozycje dla świadomych swoich potrzeb kochanek i kochanków, którzy nie boją się fantazjować i spełniać swych fantazji, czerpiąc przyjemności z najbardziej wyrafinowanych pieszczot.

Dominujące i zdominowane, żądne emocji i doznań, zdolne do przeżywania i zadawania najbardziej intensywnych miłosnych tortur… takie są właśnie kobiety sięgające po komplety, pończochy, sukienki i przebrania wykonane z najlepszej jakościowo, bezpiecznej, wygodnej i niezwykle pociągającej tkaniny, podkreślającej seksualność każdego centymetra kobiecego ciała.

LATEX VINYL SKÓRA – to właśnie kwintesencja pożądania i najlepszy przyjaciel kochanków, którzy mają ochotę spędzić upojną noc… Ostre ciecia, kontrastowe przeszycia, wyraziste detale i śliska, gładka w dotyku, zniewalająco podniecająca vinylowa bielizna to droga do osiągnięcia nowych wymiarów przyjemności dla każdej pary. 

Oferowana w różnych rozmiarach, idealnie dopasowana do sylwetki, komfortowa bielizna erotyczna sprawi, że każdy model stanie się najlepszym przyjacielem kobiety, a dla Panów każdy model jest szansą na udany prezent, pozwalający na nowo odkryć ogień i namiętność przykryte prozą dnia codziennego.

Marka Lolitta to najlepszy przyjaciel pożądania, sięgnij więc po niego i poczuj pożądanie, które warte jest każdego grzechu...