Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Peruka Yogi z Karneval

SKU: PER022_ZOLTY

Dostępność: wysyłka w ciągu 1-2 dni

39,99 zł
AmazingGirl

* wymagane pola

Krótka peruka w kolorze żółtym. Miękka i przyjemna w dotyku. Gęsta, naturalnie wyglądająca zarówno w świetle dziennym jak i oświetleniu pokojowym. Odporna na ciepło i skłonna do modelowania, dzięki czemu ucharakteryzowanie na wybraną postać nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.
Odpowiednia między innymi do takich postaci jak:
Takumi Usui “Kaichou wa Maid-sama!”
Finnian “Kuroshitusji”
Yogi “Karneval”
Opis produktu
Szczegóły

Tzw. cosplay, czyli gra w możliwie najdokładniejsze przebranie się za ulubioną postać z komiksu, gry komputerowej bądź filmu, to nieodłączny element mającej wierne grono polskich fanów japońskiej kultury anime-manga. Sama zabawa jako taka wychodzi w dodatku znacząco poza to konkretne grono, o czym świadczyć może chociażby rosnąca popularność rozmaitych przebrań na konwentach, poświęconych niekoniecznie już tylko samemu anime. Z nim jednak powiązany jest pewien konkretny atrybut dobrego cosplaya. Konkretnie zaś, peruki.

To właśnie japońskie twory kultury najczęściej stawiają na bohaterów o specyficznym typie fryzury - jaskrawe kolory, wymyślne wzory i bujne czupryny są zwykle do osiągnięcia wyłącznie przy użyciu peruk. Stosowane do anime wigi jednak są zarazem inwestycją, o którą należy dość skrupulatnie dbać - odległa od zwykłego tupecika peruka przez wspomnianą bujność wymaga znacznie lepszej pielęgnacji, której detale lub szczegółowe opisy odnaleźć można na poświęconych weń stronach.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Nazwa Peruka Yogi z Karneval
Kolor odcienie żółtego i złotego
SKU PER022_ZOLTY
Producent AmazingGirl
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Peruka Yogi z Karneval
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Ocena