Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Peruka Ryouko Ookam

SKU: PER041_BRAZOW

Dostępność: chwilowo niedostępne

57,59 zł
AmazingGirl

* wymagane pola

Długa, kręcona peruka w kolorze ciemnego blondu. Miękka i przyjemna w dotyku, włosie nie wypada. Gęsta, naturalnie wyglądająca zarówno w świetle dziennym jak i oświetleniu pokojowym. Odporna na ciepło, dzięki czemu ucharakteryzowanie na wybraną postać nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Brak grzywki, pozwala nam na dowolne wymodelowanie
Odpowiednia między innymi do takich postaci jak:
Ryouko Ookami “Okamisan and her seven companions”
Taiga Aisaka “Toradora”
Bellandy “Ah my goddess”
Nunnally Lamperouge “Code Geass”
Opis produktu
Szczegóły

Coraz popularniejsza we współczesnym obiegu kultury zabawa w tzw. cosplay (z ang. costume play), mimo jawnego pochodzenia z kręgu anime-manga zaczyna wykraczać poza te dość dokładnie określone ramy odbiorców, stając się grą masową. Spotykana najczęściej na konwentach poświęconych fantastyce, nawet w najbardziej masowej postaci ma jednak swój wyróżnik, który wskazuje jawnie na mangowe pochodzenie samego cosplaya jako takiego.

Są nim peruki. Wyglądem czy kształtami znacznie odbiegające od typowego rozumienia tego słowa, w kolorach nie do przyjęcia dla wszystkich "normalnych" łysiejących osób, w kontekście cosplayowej gry są zarazem nie do przecenienia. Pozwalając idealnie wcielić się w konkretne postacie, którym znakomita większość z nich jest dedykowana - mimo konieczności poświęcenia czasu na ich pielęgnację, potrafią wszystko zrekompensować idealnym wręcz wyglądem, imponującym wszystkim pozostałym zgromadzonym cosplayerom. Spełniają tym samym swoją powinność i warto w nie zainwestować.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Nazwa Peruka Ryouko Ookam
Kolor odcienie brązu i beżu
SKU PER041_BRAZOW
Producent AmazingGirl
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Peruka Ryouko Ookam
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Ocena
Jakość