Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Krótka peruka

SKU: PER011

Dostępność: wysyłka w ciągu 1-2 dni

12,50 zł
AmazingGirl

* wymagane pola

Noszenie peruk jest bardzo modne i praktyczne. Jak wiadomo, kobieta zmienną jest i stale chce mieć nową fryzurę czy kolor włosów. Peruka może to umożliwić bez zbędnej ingerencji w stan włosów i zapewnić błyskawiczną odmianę. Oferowana jest tym bardziej godna uwagi, że posiada nietypowy, bordowy kolor, a do tego ma bardzo modną fryzurę. Świetnie się prezentuje, a dzięki temu, że jest starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, wygląda bardzo naturalnie. To produkt dla osób szczególnie wymagających.
Opis produktu
Szczegóły

Coraz popularniejsza w Polsce kultura anime-manga oznacza także powolne zakorzenianie się jej istotnego elementu, czyli zabawy w tzw. cosplay (z angielskiego "costume playing"). Jak najdoskonalsze ucharakteryzowanie się na swoją ulubioną postać wymaga jednak sporego nakładu pracy, a przede wszystkim - odpowiednich rekwizytów.

Jednym z nich i zarazem bodaj najbardziej kluczowym są używane przy cosplayach peruki. Kolorystycznie idealnie dostosowane do realiów tej zabawy, często poświęcone konkretnym, poszczególnym postaciom z danych gier, filmów czy komiksów, stanowią element bez którego wręcz niemożliwym jest właściwe ucharakteryzowanie się w stopniu zadowalającym cosplayera.

Nie oznacza to jednak, że perukę jako taką wystarczy wyłącznie kupić. Peruki dla cosplayerów działają podobnie jak każde inne, zawsze wymagają nieco stylizacji. Nie należy się bać ingerencji w swoje peruki, a jedynie przeprowadzać je z głową, chociażby poprzez rozsądne użycie lakieru. Ta zasada winna być nadrzędną.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Nazwa Krótka peruka
SKU PER011
Producent AmazingGirl
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Krótka peruka
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Ocena