Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Peruka - party afro

SKU: PER001_CZERWO

Dostępność: chwilowo niedostępne

9,99 zł
AmazingGirl

* wymagane pola

Nasz sklep z perukami to miejsce pełne inspiracji i pomysłów na przebranie na szaloną imprezę - na przykład odbywającą się w trakcie karnawału.
W różnorodnym asortymencie tego sklepu znajdują się ciekawe elementy karnawałowego wizerunku - na przykład kolorowa peruka.
Proponowana jest czerwona, rzucająca się w oczy peruka w stylu afro - z drobnymi, bardzo gęstymi loczkami.
Jest ona wykonana z trwałego materiału, dzięki czemu z pewnością będziemy mogli użyć jej wielokrotnie, na licznych imprezach.

Opis produktu
Szczegóły

Z popularną w wielu kręgach japońską kulturą anime-manga wiąże się co najmniej kilka ciekawych zwyczajów, które powoli zdają się wchodzić do głównego nurtu w podobnie imponującym stylu, co sama fascynacja Japonią. O niektórych można wręcz powiedzieć, że już się w tym głównym nurcie znalazły - i w tym gronie od razu zauważyć można tzw. zabawę w cosplay. Przebrania za ulubione postaci z komiksów, filmów czy gier komputerowych nie byłyby jednak w pełni możliwe bez konkretnego oprzyrządowania.

Spośród typowych dla tej zabawy akcesoriów uwagę w pierwszej kolejności zwracają używane przezeń peruki. Znacznie odmienne od typowych skojarzeń z tym słowem - w ekstrawaganckich kolorach i fasonach mają zapewnić maksymalne upodobnienie się do danego bohatera, na którym częstokroć są wzorowane.

Ten wydatek jednak wart jest niemalże każdych pieniędzy, a oferty sklepów oferujących tzw. wigi z pewnością warto przeglądać. Wszystko zrekompensuje nam idealnie przeprowadzony cosplay i związana z nim frajda.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Nazwa Peruka - party afro
Kolor odcienie czerwieni
SKU PER001_CZERWO
Producent AmazingGirl
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Peruka - party afro
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Ocena
Jakość