Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Rękawiczki

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę

W bogatym i różnorodnym asortymencie rękawiczek marki Amazing Girl, każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zarówno rękawiczki wieczorowe, jak i erotyczne, przeznaczone do urozmaicenia miłosnych igraszek. W naszej wciąż powiększającej się bazie seksownych dodatków znajdują się: rękawiczki satynowe, rękawiczki vinylowe, rękawiczki koronkowe i wiele innych. Wybierz te, które najlepiej pasują do okazji i zastosowania. 

Rękawiczki satynowe doskonale komponują się z sukniami wieczorowymi. Są dodatkiem, który nawet z najskromniejszej sukienki, uczyni elegancką kreację. Każda prawdziwa dama powinna mieć w swej szafie choć jedną parę satynowych rękawiczek. Natomiast każda modna i nowoczesna bywalczyni klubów wie, że podstawą są rękawiczki vinylowe - nieodłączny element stroju clubwear. Rękawiczki vinylowe świetnie uzupełniają także bieliznę bodystocking i są podstawowym gadżetem erotycznym każdej dominy.

Pozwól sobie na odrobinę rozpusty i najlepiej wybierz dla siebie kilka par tych przydatnych dodatków, by być damą wieczorem i kocicą w nocy!