Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Drogeria erotyczna

Produkty 1 do 48 z 69

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 48 z 69

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Pomimo zimowej aury towarzyszącej lutowym popołudniom i wieczorom jest jeden lutowy wieczór, który z natury rozpala serca kochanków i przyprawia o przyjemne dreszcze na całym ciele. Wieczorem tym jest bowiem wieczór walentynkowy, który przypada zawsze co roku 14 lutego.

Jest wiele różnych podarunków, które tego wieczoru okazać się mogą odpowiednie, a nawet przyprawić ukochaną osobę o lekki rumieniec na policzku. Jednym z takich podarunków niewątpliwie jest masaż całego ciała. Dlaczego jest to tak dobry pomysł akurat na walentynki? Masaż zbliża do siebie ukochanych i pozwala im odpłynąć w ciepłocie swoich ciał a dodatkowo zapewnia wrażenie opieki i troski, o jaką trudno jest zadbać przy dobie dzisiejszych obowiązków czy natłoku informacji z mediów.

Masaż nie wymaga również zbytnich nakładów finansowych i na ogół w co trzeba się zaopatrzyć to jedynie trochę zapału, samorozumienia oraz olejki do masażu. Takie olejki mogą być zarówno rozgrzewające, chłodzące, pachnące jak i relaksujące. Każdy z markowych olejków do ciała z przeznaczeniem erotycznym posiada konsystencję, która w łatwy sposób pomaga podnieść doznania kochanków. Żele do masażu marki LSDI należą właśnie do grona tych specyfików, które nie tylko mogą służyć do wprawnego i relaksacyjnego masażu ale również do wspaniałej gry wstępnej.

Idealnych olejków do masażu jest wiele, jednakże dobrze jest wybierać te, które nie tylko pozwalają oddać się pięknym zapachom, ale również działają dobroczynnie i nawilżająco na masowane okolice ciała.