Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Zestawy BDSM

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę

Jeżeli należysz do tych osób, które stawiają na bardzo mocne wrażenia i przyjemności w swojej sypialnie, z pewnością docenisz akcesoria dostępne w poniższej kategorii. Dzięki nim zrealizujesz swoje najbardziej dzikie i wyuzdane pomysły o zniewoleniu oraz dominacji, wkraczając w nowy wymiar rozkoszy i erotycznej satysfakcji. 

Czytałaś lub oglądałaś ostatnio 50 twarzy Greya? Bestseller książkowy i hit kinowy, który zapoczątkował nowe spojrzenie na zabawy erotyczne wielu kobiet i mężczyzn, może się stać dziś również i Twoim udziałem. Nasze komplety skutecznie zniewolą Cię i pozwolą Twojemu partnerowi zrobić z Tobą wszystko, na co tylko będzie miał ochotę. Nasze propozycje to gotowe zestawy, w skład których wchodzą uprzęże na szyje, kajdanki pozwalające na krępowanie nóg i rąk, uprzęże i kneble, a także pejcze i maski. 

Wszystkie nasze akcesoria pozwolą Ci przejąć kontrolę w swojej sypialni, lub też stać się uległą niewolnicą gotową na spełnienie każdej zachcianki swojego partnera i dając mu rozkosz, jakiej jeszcze nie zaznał w swoim życiu.

Nasze akcesoria pozwolą na skuteczne krępowanie rąk Twojej partnerki lub partnera oraz na zadawanie tego przyjemnego i ekscytującego bólu. Dzięki najwyższej jakości materiałom wykonania zachowacie odpowiednie bezpieczeństwo podczas waszych wyuzdanych przygód, oraz zapewnicie sobie najwyższy komfort podczas miłosnych uniesień za każdym razem, kiedy najdzie was ochota na przyjemne zniewolenie i dominację.

Korzystając z naszych propozycji zabawy, zapewniacie sobie najbardziej ostre i głębokie przeżycia erotyczne, które nigdy nie pozwolą na znudzenie i dominację monotonii w waszej miłosnej alkowie.