Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Akcesoria do krępowania

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

W waszej sypialni powiało nudą? A może dopiero teraz jesteście gotowi, żeby spróbować czegoś nowego, ostrzejszego? A może po przeczytaniu będącego ostatnio na czasie erotyka “50 twarzy Grey’a” nakręciłaś się, aby wraz ze swoim partnerem wzbogacić wasze życie intymne i postanowiłaś wprowadzić kilka nowości do waszej gry wstępnej?

Jeśli na chociaż jedno pytanie opowiedzieliście “tak” a mimo to do tej pory nie kupiliście żadnych akcesoriów erotycznych -  może ze wstydu, może ze strachu, że zobaczy was ktoś ze znajomych a może po prostu jesteście zbyt nieśmiali - trafiliście we właściwe miejsce!

Nasz sklep internetowy ma do zaoferowania Wam wysokiej jakości akcesoria do krępowania, które do was dyskretnie dostarczymy. Chociaż dla wielu cnotek, dewotek i  zagorzałych pobożnisiów krępowanie kojarzy się z zadawaniem bólu, ostrym seksem a nawet sadomasochizmem, to tak naprawdę tylko od obojga partnerów zależy jak daleko się posuną w tej grze. A przecież sama gra miłosna nie musi się ograniczać do czułych pocałunków i delikatnych pieszczot.

Bondage to gra wstępna polegająca na związaniu i zakneblowaniu partnera i przejęciu nad nim kontroli. Do krępowania możecie użyć linek bondage, kajdanek w większości wyściełanych futerkiem tak aby zapobiec ewentualnym otarciom w wersji do rąk jak i do nóg oraz uprzęży ograniczających możliwość ruchu skrępowanego partnera a do kneblowania polecamy materiałowy knebel z kulką pozwalającą na swobodne oddychanie.

Jeżeli podnieca was seks analny warto wypróbować korek analny, który dodatkowo zwiększy doznania w trakcie waszej rozgrzewki.

Twój partner lubi, gdy przejmujesz w łóżku inicjatywę i zamieniasz się w żadną seksu Dominę - do tej roli świetnie sprawdzi się nasz skórzany pejcz i obroża ze smyczą, które w połączeniu z kajdankami sprawią, że Twój partner poczuje się jak niewolnik i przy odpowiedniej “motywacji” spełni wszystkie twoje rozkazy.

Aby ułatwić Wam pierwszy zakup erotycznych gadżetów przygotowaliśmy różne rodzaje zestawów w których znajdziesz akcesoria bdsm w zależności od waszych potrzeb. Wprowadź do waszej sypialni odrobinę pikanterii i skorzystaj z naszej oferty!