Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Nakładki na penisa

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Chociaż mężczyźni niechętnie przyznają się do swoich słabości  jeśli chodzi o seks, to coraz większy odsetek panów świadomie i otwarcie mówi nie tylko o swoich pragnieniach i potrzebach ale także o problemach. Tym bardziej, że dzięki dostępowi do szerokiej gamy specyfików i akcesoriów, kłopot z potencją lub jej utrzymaniem nie stanowi już tak wielkiego problemu. Mylna jest również opinia, że pierścieni i nakładek używają tylko panowie, którzy mają taką niedyspozycję. Bardzo często mężczyźni decydują się na takie gadżety ze względu na potrzeby i fantazje swoich partnerek, które z chęcią chcą wypróbować czegoś nowego. Pierścienie zakładane u nasady członka, skutecznie utrzymują go dłużej w gotowośc,i wydłużając znacznie czas stosunku. Zapewnia to nie tylko większe doznania, ale również wzmaga pewność siebie u panów. A to istotny element pożycia - nie ma nic gorszego niż sfrustrowani kochankowie:)

Rozmiar wcale nie taki ważny..?

Dyskusja wokół wpływu rozmiaru członka na jakość stosunku wciąż nie ustaje. I pomimo opinii,że "duży może więcej - a mały to szatan" to tak naprawdę, wszystko zależy od nastawienia do siebie partnerów i zbudowanej między nimi relacji. Brak satysfakcji z seksu prowadzi do ogólnego niezadowolenia i zwiększania dystansu między kochankami. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom posiadania odpowiedniego rozmiaru, producenci akcesoriów erotycznych, oferują szeroki wachlarz nakładek na penisa. Nie tylko macie państwo możliwość wyboru długości, objętości ale także: koloru i dodatkowych urozmaiceń w postaci wypustek, żłobień aż po totalnie realistyczny wygląd.

Produkty te są wykonywane z coraz to nowocześniejszych materiałów, zapewniając efekt skin-to-skin, idealne dopasowanie. Nakładki i pierścienie pozwalają na nowo odkryć satysfakcję z seksu -  a przecież, o to właśnie chodzi..

Sklep Amazing girl oferuje akcesoria erotyczne w postaci nakładek na penisa, które są w stanie wzbogacić doznania erotyczne podczas seksu i wydłużyć stosunek. Nakładki wykonano z bezpiecznych, żelowych bądź silikonowych materiałów, które umożliwiają czerpanie radości z seksu bez obaw, że w jego trakcie pojawią się różnego rodzaju urazy czy otarcia. Nakładki oferowane przez sklep internetowy dostępne są w różnorakiej kolorystyce i kształtach, ale jednocześnie w rozmiarze uniwersalnym, dostosowanym pod względem anatomicznym praktycznie do każdego rozmiaru męskiego penisa. Są to akcesoria, które zakrywają całego penisa lub też stanowią bardzo interesujący dodatek, który wzbogaca doznania w trakcie penetracji podczas seksu klasycznego, jak i analnego.

Nakładki na penisa sklepu Amazinggirl to erotyka na wysokim poziomie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Kupując taką nakładkę można zyskać gwarancję, że seks z jej wykorzystaniem będzie bardzo intensywnym doznaniem zarówno dla kobiety, jak i dla jej partnera. Nakładki na penisa to gadżety erotyczne, obok których nie można przejść obojętnie. Kupując je jako prezent można zaskoczyć swojego partnera lub partnerkę i na nowo rozpalić głęboko skrywane żądze. Odpowiednio wykorzystane w trakcie seksu nakładki, mogą pozytywnie wpłynąć na związek sprawiając, że wróci do niego namiętność. Dzięki nim można poczuć się jak gwiazda filmu pornograficznego i czerpać radość z wyuzdanego seksu, który jest marzeniem każdej osoby, która lubi igraszki ze swoją drugą połówką.