Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Kulki i jajka stymulujące

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę

Nie od dziś wiadomo, że aby móc czerpać radość z sexu, bliskości z partnerem, w pierwszej kolejności trzeba poznać przede wszystkim swoje ciało. Dlatego dziś poznanie, masaż czy samopobudzanie to nie temat tabu. Dziś każdy świadomy siebie człowiek chce i powinien poznać reakcje własnego ciała na dotyk, a z czasem na masaże wykonywane za pomocą innych gadżetów, wśród których prym wciąż wiodą kulki oraz jajeczka stymulujące. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przygotować siebie i swoje ciało na czerpanie i zarazem dawanie przyjemności. Poza tym kulki i jajka stymulujące dają jeszcze inne korzyści. Jakie? Zobaczmy…

Kulki gejszy znane od wieków przezywają swój wielki come back. I słusznie. Te niepozorne, bowiem, kulki potrafią zdziałać cuda i poprawić nie tylko stan zdrowia fizycznego kobiet, ale także pozytywnie wpłynąć na ich i ich partnerów życie seksualne. Trening z kulkami ma za zadanie przede wszystkim wzmocnić mięśnie Kegla. A mocne mięśnie Kegla to:
• panowanie nad trzymaniem moczu
• lepsze parcie w czasie porodu oraz powrót macicy i jej mięśni do formy po ciąży w krótszym czasie
• zdecydowanie efektywniejsza kontrola bodźców
• doprowadzanie swojego partnera do orgazmu poprzez same skurcze pochwy.

Jajka stymulujące, natomiast, poza oczywistą zaletą poznania swojego ciała i umiejętnością nazwania, co nam sprawia przyjemność, a co nie, dodatkowo umożliwiają również:
• rozładowanie napięcia, stresu, czyli zapewnia relaks
• delikatną stymulację łechtaczki, która bywa bardziej pobudzająca niż inne formy stymulacji
• zabawy w wannie czy pod prysznicem (wersje wodoodporne)
• wspólną zabawę z partnerem, co może być fantastycznym pomysłem na grę wstępną.

Biorąc pod uwagę powyższe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu. Jest ona niezwykle bogata zarówno w jajka stymulujące, które mają różne wielkości i różne stopnie stymulacji, jak i kulki, które również można dobrać pod względem rozmiaru czy liczby kulek. Każda osoba, zarówno amator rozpoczynający swoją przygodę z erotyką, jak i doświadczony jej użytkownik znajdzie dla siebie coś niezwykłego.