Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Korki analne

26 produkt(ów)

na stronę

26 produkt(ów)

na stronę

Sex analny jest coraz bardziej doceniana formą fizycznych zbliżeń. Nic więc dziwnego, że erotyczne gadżety do seksu analnego cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Najczęściej wybieranym gadżetem jest korek analny.

Zatyczka analna to obowiązkowy gadżet, który powinien znaleźć się każdej sypialni. Ma on podłużny kształt zakończony podstawą. Takie ukształtowanie sprawia, że jego użycie nie stanowi żadnego problemu, nawet dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z sexem analnym. To doskonały dodatek do erotycznych zabaw w parach, jak i sposób, aby odkryć swoje potrzeby i upodobania seksualne. Zabawka ta na pewno urozmaici seksualne zbliżenia i pozwoli pozbyć się sypialnianej nudy. Tego typu akcesoria do seksu analnego gwarantują niesamowite doznania u obojga partnerów. Korek analny na pewno pozwoli poszerzyć seksualne horyzonty i wejść na wyższy poziom zmysłowych doznań.

Korki analne dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Posiadają wszystkie atesty jakości, co sprawia, że ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne. Klient może wybrać ich klasyczne wersje wykonane z przyjemnego w dotyku, miękkiego silikonu lub zdecydować się na bardziej ekskluzywne rozwiązania. Dostępne są korki wykonane ze szkła, ze stali, zdobione czy z funkcją wibracji. Bogata oferta korków analnych zadowoli potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta, pobudzając zmysły i gwarantując niezapomniane doznania erotyczne. To rozwiązanie dla koneserów dobrego sexu, którzy szukają nowych, ale sprawdzonych rozwiązań.