Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Sondy

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kiedy zwykły seks przestaje Cię kręcić i szukasz alternatyw dla delikatnych pieszczot to znaczy, że najwyszy czas przejść na "seksualny poziom wyżej ". Odgrywanie roli pana/pani sytuacji, nietuzinkowe pieszczoty na pograniczu rozkoszy i bólu, krępowanie, lewatywy analne, podwieszanie czy stymulowanie cewki moczowej za pomocą sondy jest już podstawą by poważnie podejść do tematu seksu BDSM. Ten typ seksu jest coraz bardziej popularny, przestaje być czymś oburzającym i uważanym za okrutny. Każdemu co innego sprawia przyjemność. I dopóki obie strony aktu wyrażają na to zgodę i czerpią z tego przyjemność - to nie ma w tym nic złego. Rozkosz jest szeroko rozumianym pojęciem - nie tylko musi polegac na delikatnej stymulacji ale może być jedynie osiągana poprzez mocne lub czasem wręcz brutalne obchodzenie się z własnym/partnera ciałem.

Jeżeli należysz do tych osób, które stawiają na bardzo mocne wrażenia i przyjemności w swojej sypialni, z pewnością docenisz akcesoria dostępne w poniższej kategorii. Dzięki nim zrealizujesz swoje najbardziej dzikie i wyuzdane pomysły o zniewoleniu oraz dominacji, wkraczając w nowy wymiar rozkoszy i erotycznej satysfakcji. 

Czytałaś lub oglądałaś ostatnio 50 twarzy Greya? Bestseller książkowy i hit kinowy, który zapoczątkował nowe spojrzenie na zabawy erotyczne wielu kobiet i mężczyzn, może się stać dziś również i Twoim udziałem. Nasze komplety skutecznie zniewolą Cię i pozwolą Twojemu partnerowi zrobić z Tobą wszystko, na co tylko będzie miał ochotę. Nasze propozycje to gotowe zestawy, w skład których wchodzą uprzęże na szyje, kajdanki pozwalające na krępowanie nóg i rąk, uprzęże i kneble, a także pejcze i maski. 

Wszystkie nasze akcesoria pozwolą Ci przejąć kontrolę w swojej sypialni, lub też stać się uległą niewolnicą gotową na spełnienie każdej zachcianki swojego partnera i dając mu rozkosz, jakiej jeszcze nie zaznał w swoim życiu.

Nasze akcesoria pozwolą na skuteczne krępowanie rąk Twojej partnerki lub partnera oraz na zadawanie tego przyjemnego i ekscytującego bólu. Dzięki najwyższej jakości materiałom wykonania zachowacie odpowiednie bezpieczeństwo podczas waszych wyuzdanych przygód, oraz zapewnicie sobie najwyższy komfort podczas miłosnych uniesień za każdym razem, kiedy najdzie was ochota na przyjemne zniewolenie i dominację.

Korzystając z naszych propozycji zabawy, zapewniacie sobie najbardziej ostre i głębokie przeżycia erotyczne, które nigdy nie pozwolą na znudzenie i dominację monotonii w waszej miłosnej alkowie.