Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Pomysły na idealny wieczór panieński – krótki przewodnik dla świadkowej

Zamieszanie wokół zbliżającego się ślubu udziela się wszystkim tym, którzy będą w nim czynnie uczestniczyć. Wieczór panieński nie jest tylko po to by faktycznie hucznie pożegnać bieżący stan cywilny, ale przede wszystkim, żeby odstresować Pannę Młodą.

Pomysłów na organizację jest w internecie całe mnóstwo, a nam chodzi o to, żeby zrobić plan działania dla świadkowej:) Oto 5 złotych zasad :

 

 

1.KTO

2.MIEJSCE

3.FUNDUSZE

4.ATRAKCJE

5.PAMIĄTKA

1.Zarządzanie wieczorem panieńskim to trochę jak zorganizowanie małego wesela:)

Musisz ustalić liczbę gości. Pamiętaj, że nie zawsze ilość idzie w parze z jakością – zaproś tylko te dziewczyny, w których towarzystwie Panna Młoda czuje się naprawdę dobrze i swobodnie. To w końcu jej święto, niech czuje, że otacza się samymi naprawdę zaufanymi przyjaciółkami. Zapewni wam to większy luz w spędzeniu czasu wspólnie. Dodatkowo, by komunikacja w trakcie organizacji była lepsza, możesz założyć grupę na portalu społecznościowym. Zaoszczędzi to czasu w przekazywaniu istotnych kwestii i pozwoli na uzyskanie szybkiej informacji zwrotnej od pozostałych uczestniczek.

2. Miejsce jest właściwie najtrudniejszym do wybrania aspektem wieczoru panieńskiego.

Tutaj nie tyle co wyobraźnią, a raczej znajomością osobowości Panny Młodej. Jedne wolą szaleństwo w klubie nocnym, inne relaks na spa, a jeszcze inne wyluzowany wieczór w zaciszu domowym. Tak naprawdę to od ciebie będzie zależeć czy wiesz, co lubi Twoja przyjaciółka i co ją tak naprawdę uszczęśliwi. A chodzi przecież o to by dobrze wspominała ten wieczór przez całe życie:)

3.Koszty,koszty..

Zgodnie z zasadami, które przyszły do nas z zachodu, koszty wieczoru panieńskiego ponoszą jego organizatorki. Oczywiście nie chodzi o to, żeby się zapożyczać i organizować coś wg zasady : „zastaw się a postaw się” . Musisz jasno przedstawić sytuację koleżankom i wspólnie z nimi ustalić jaki nakład finansowy jesteście w stanie ponieść. Jeśli przygotowujecie domową imprezę, to warto poprosić by każda przygotowała coś do jedzenia – nie w ilości jak dla wojska, bardziej do degustacji :) Ustalcie również jaki alkohol będziecie miały przygotowany – zwłaszcza jeśli każda pije co innego – aby nie było gafy przy proponowaniu drinka to niech każda przyniesie to co lubi. Prawdopodobnie po konfrontacji z koleżankami, okaże się, że możecie razem we 2 lub 3 kupić dany trunek :)

4.Głowa pełna pomysłów..

To co budzi zazwyczaj najwięcej emocji i strachu (!) w przyszłej Pannie Młodej to zagadka jeśli chodzi o przygotowane atrakcje. A można ich przygotować całą masę, w różnym klimacie i w różnym tonie . Najważniejsze, jest by nie przekroczyć granicy dobrego smaku. Owszem można się wygłupiać i zrobić coś śmiesznego – ale nie należy narażać Młodej na poczucie wstydu czy skrępowania. Nie każda lubi torty w kształcie penisa z bitą śmietaną spływającego z jego czubka.. I tak samo nie każda, chce podchodzić do obcych facetów na imprezie w klubie i siadać im na kolana, po to, by koleżanki mogły zrobić ich zdaniem bardzo zabawną fotę. Nic z przymusu! To podstawa udanej zabawy. Jeśli wasza przyjaciółka zasilająca szeregi przyszłych mężatek, jest osobą otwartą i nie przeszkadzają jej odważne pomysły, to możecie puścić wodze fantazji :)

1.Impreza tematyczna – tu macie największe pole do popisu :) mając pomysł w jakim klimacie chcecie ją urządzić, spokojnie możecie dobrać do tego naprawdę niedrogie gadżety, które urozmaicą waszą zabawę.

Mogą to być maski weneckie, śmieszne okulary, brokatowe kapelusze czy zwariowane peruki.

Pannie Młodej możecie przyczepić białe skrzydła i aureolkę, albo wręcz przeciwnie założyć diabelskie różki.

Impreza w stylu lat 80, cała w cekinach , w które z taka łatwością zaopatrzycie się second handzie, do tego punkowe peruki i neonowe makijaże.

Zmysłowe Kociaki w vinylowych kostiumach i maskach ala Catwoman rodem z Batmana, będziecie na pewno wzbudzać ogromne zainteresowanie nie tylko wśród płci przeciwnej:)

Stylizacja w hawajskich klimatach, całe w kwiatach z kolorowymi drinkami w dłoniach, brzmi prawie jak urlop na egzotycznej wyspie!

Podpytajcie o ulubiony film, książkę Panny Młodej i tematyką możecie wówczas do tego nawiązać.

2.Day Spa – zdecydowanie bardziej ekskluzywna forma tradycyjnego wieczoru panieńskiego. Oczywiście wraz z prestiżem idzie w parze dużo większy koszt takiej imprezy.

Możecie się oczywiście umówić na wspólne saunowanie, kąpiel w jacuzzi i masaże. Wiele obiektów odnowy biologicznej, oferuje tego typu pakiety – właśnie z okazji wieczoru panieńskiego.

Jest to bardzo przyjemny sposób spędzenia czasu z przyjaciółkami, odpoczywając w puchatych, białych szlafrokach – popijając zimnego szampana i zajadając truskawki. Pełen relaks!

3. Szalona noc w klubie ( niejednokrotnie ze stripteasem -niekoniecznie męskim!), długa czarna limuzyna, wysokie szpilki i poziom imprezowego nastroju sięgający zenitu ! Zabawa do wczesnych godzin rannych, dużo tańca i wspaniałego nastroju.

5. Na pamiątkę..

Uczczenie wraz z przyjaciółkami ostatnich chwil wolności, na pewno na długo zapadnie w waszej pamięci. Warto by było je uwiecznić wspólnie np. wspólnymi zdjęciami w foto-budce, albo umówić się na wspólną babską sesję do fotografa. Jeśli dodatkowo będziecie pozować w przebraniach, to oglądając te zdjęcia po paru latach będzie wywoływać to uśmiech na waszych twarzach.

Wspaniałej zabawy dziewczyny!