Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Pasja z Pasante

 

 

Gumki, kondomy, prezerwatywy, ubranko. Tyle określeń, na jedną, małą rzecz, która w życiu erotycznym dla wielu jest wręcz niezbędna. W końcu, nie tylko chroni przed niechcianą ciążą, ale przede wszystkim przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ostatnio w moje ręce wpadły mi produkty z Pasante. Nigdy wcześniej nie miałam z nimi żadnej styczności, jednak moje doświadczenie z nimi uważam za bardzo przyjemne..

To co mnie zawsze odrzucało w gumkach to ten koszmarny zapach, który notabene ciężko nazwać zapachem - a raczej smrodem. Hmm nie ma nic gorszego podczas seksu niż posmak gumki w ustach - jeśli wiecie o czym mówię ;)

Ale do rzeczy. Mi i mojemu mężczyźnie najbardziej podpasowały Bubblegum i Tropical Mango. Nawet nie spodziewałam się, że mogą tak fantastycznie pachnieć! Zdecydowanie mogę polecić wszystkim tym, którym tak jak i mnie przeszkadza zapach latexu.

Prezerwatywy są w kolorach odpowiadającym smakom czy zapachom jak kto woli:) Mango w kolorze soczystego pomarańczowego a guma balonowa w uroczym różu.

Łatwość otwierania opakowania w szale namiętności to dodatkowy atut. Przyznajcie się ilu z Was otwierało w pośpiechu folię z gumką szarpiąc zębami? :) No cóż, nam się zdarzało:) Ale akurat te poszły naprawdę gładko i sprawnie, jednym pociągnięciem palcami.

Oczywiście ostateczna opinia należała do mojego partnera. W końcu to on je zakładał.

Stwierdził, że faktycznie dużo bardziej komfortowo się czuł, kiedy nie rozpraszał go wszechobecny zapach lateksu. I to nie tylko na przyrodzeniu, ale również na jego dłoniach. Co z kolei mi się podobało bardzo - słodki zapach mango lub gumy balonowej.

Podobał mu się również fakt, że nie ograniczały jego doznań. I chociaż nigdy żadna prezerwatywa nie da w pełni odczucia "braku-gumki", to jednak nie narzekał ( ani ja) na podtrzymanie członka w pełnej gotowości podczas aktu miłosnego.

Na dłuższe “wyprawy” zdecydowanie polecam Pasante Silky TLC Lube.Totalnie bezzapachowy, nieklejący i  idealny pod względem poślizgu. Do tego świetnie współgra z ph ciała nie powoduje żadnych uczuleń ani zaczerwienień. Doskonały na całonocne igraszki, również te analne..

Zresztą..wypróbujcie sami :) I koniecznie powiedzcie jakie są Wasze odczucia względem Pasante.