Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Gry erotyczne - sprawcie sobie pikantną niespodziankę!

Gry erotyczne mogą okazać się ciekawym łóżkowym urozmaiceniem zarówno dla długoletniej stażem pary, jak i tej dopiero zaczynającej swoją wspólną łóżkową przygodę. Tego rodzaju zabawy pomagają zapomnieć o skrępowaniu i przełamują wstyd, ułatwiając tym samym pozbycie się własnych barier. Ponadto urozmaicają życie łóżkowe, dzięki czemu na pewno nie wpadniecie w rutynę i monotonię!

 

Poniżej znajduje się opis kilku gier erotycznych, które z pewnością Cię zainteresują oraz sprawią, że Wasze długie jesienne i zimowe wieczory staną się naprawdę gorące... Przedstawione poniżej propozycje doskonale nadają się również na prezent - z okazji osiemnastych urodzin, Walentynek, na rocznicę związku czy bez okazji.

Spełnij swoje fantazje

Ułatwi Ci to gra erotyczna „Spełnione fantazje”. Zestaw składa się z kilkudziesięciu kart, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalne erotyczne kombinacje. Karty z działu pozycja, przedmiot oraz gra wstępna umożliwiają stworzenie wielu kombinacji. Kombinacji, które są praktycznie niepowtarzalne, dzięki temu nawet wielokrotne granie w grę planszową „Spełnione fantazje” nie będzie miało nic wspólnego z rutyną i monotonią. Ta propozycja zaskakuje na każdym kroku, nawet gdy sięgniesz po nią setny raz!

Poznaj sekrety nocy


Erotyczna gra „Sekrety Nocy” w wersji ELITE zawiera dodatkowe gadżety, które urozmaicą prowadzenie miłosnych rozgrywek. Opaska na oczy wprowadzi nutę tajemnicy do Waszej sypialni i sprawi, że ruchy partnera będą dla drugiej osoby całkowitym podniecającym zaskoczeniem. Delikatne piórko doprowadzi osobę nim łaskotaną do dzikiego szaleństwa. Dodatkowego bodźce z pewnością sprawią, że podniecenie w Waszej sypialni sięgnie zenitu. Kajdanki z futerkiem pomogą Ci zniewolić drugą osobę i zrobić z nią wszystko to, na co masz tylko ochotę. Podstawę gry stanowi dwustronna plansza oraz karty z zadaniami i wyzwaniami. Zatrać się we „Flircie i podnieceniu” oraz „Ekstazie i spełnieniu”.

Twoja Kamasutra


Lubisz testować nowe pozycje miłosne? Pragniesz urozmaicić swoje życie erotyczne? Z pomocą przychodzą Ci karty do gry „Twoja Kamasutra”. Jest to ponad 60 kart z pozycjami seksualnymi. Decyzja o zasadach gry należy do Ciebie. Pobawcie się w losowanie. Albo ukryjcie najciekawsze waszym zdaniem karty w mieszkaniu i każcie partnerowi ich szukać... nago. Pierwsza znaleziona karta dyktuje Wam dzisiejszą pozycję. Jesteście gotowi na takie wyzwanie?

Zostań mistrzem


Kolejną pozycją, która na pewno wzbudzi Twoje zainteresowanie, jest erotyczna gra planszowa „Mistrz”. Oprócz standardowej, dwustronnej planszy Wprowadzenia i Inicjacji w zestawie jest kilka erotycznych drobiazgów. Wśród nich znalazł się skórzany pejczyk, za pomocą którego druga osoba pozna przyjemne cierpienie i słodycz delikatnego chłostania. Wibrator przeznaczony jest zarówno do erotycznego masażu, jak i penetracji. Sami zdecydujecie, jak go wykorzystacie do swoich niecnych czynów... W zestawie znalazły się także kajdanki oraz opaska na oczy. Oba te przedmioty przez wiele par są chętnie wykorzystywane do łóżkowych zabaw.