Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Gdy w sypialnie zakróluje lateks...

Materiał, którym jest lateks, doskonale dostosowuje się do kształtów kobiecego ciała. Podkreślając tym samym jego największe atuty. Obok strojów wykonanych z lateksu nie można przejść obojętnie, zwłaszcza gdy zagoszczą w sypialni... Sprawiają, że kobieta przybiera maskę drapieżnej i kuszącej kochanki.


Nie można jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, iż bielizna lateksowa należy do grupy bardziej odważnych strojów łóżkowych. Lateks w sypialni przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia, pozwalając obudzić w parze ich skrytą seksualność, namiętność i wyuzdanie.
W zależności od gustu i preferencji można zdecydować się na wyzywające stroje zakrywające tylko nieliczne fragmenty ciała lub też opięte kombinezony, które pomimo tego, że zakrywają niemalże całe ciało, bywają naprawdę kuszące... Poniżej zamieszczone są inspiracje, które pomogą Wam skutecznie ożywić atmosferę w sypialni.

Vinylowy kombinezon z dekoltem


Rozpoczęcie przygody ze strojami lateksowymi warto rozpocząć od najprostszych kreacji, które pozwolą nam wyzwolić seksualność. Otwarcie się na nowe doznania jest bardzo ważne. Raz założony strój lateksowy sprawi, że z pewnością chętnie powrócisz do niego ponownie... Ciekawą propozycją jest vinylowy kombinezon z dekoltem. Doskonale opina ciało, podkreśla jego atuty i wydobywa kobiecość. Pomimo tego, że zakrywa całe ciało, jest niezwykle seksowny. Świetnie komponuje się z pejczem lub batem. Drapieżności nadaje mu także klamerka pod szyją i niewielki dekolt. W każdym momencie można rozsunąć suwak z przodu, a wtedy... sama decydujesz co dalej!

Seksowna policjantka

Czy nigdy nie marzyłaś o tym, aby chociaż na chwilę stać się seksowną policjantką i zdominować swojego faceta w sypialni? Z lateksowym przebraniem policjantki jest to jak najbardziej możliwe. Kusy kombinezon, czapka stróża prawa oraz kajdanki - zestaw idealny. Zaskocz swojego partnera, skarć groźną miną i zakuj w kajdanki. Pokaż mu, jak groźne policjantki obchodzą się z niegrzecznymi chłopcami! Satysfakcja gwarantowana.

Komplet Flame of Love

Do odważnych świat należy. Dlatego też, jeżeli lubisz przebieranki w sypialni, z pewnością zainspiruje Cię komplet Flame of Love. Jest to niezwykle kuszące połączenie czarnej bielizny z czerwonymi dodatkami. Długie pończochy wykończone zostały otworami ozdobionymi uroczymi kokardkami. Zarówno stanik, jak i majteczki wzbogacone zostały czerwoną koronką. Pas opina biodra, podkreślając kobiece kształty. Wszystko to w swej drapieżności prezentuje się niewinnie i słodko. Wystarczy założyć do stroju wysokie szpilki - czarne lub czerwone - a Twój facet na pewno zagotuje się z podniecenia. Zaryzykujesz?
Stroje wykonane z lateksu to doskonały pomysł dla osób, które chcą urozmaicić swoje życie łóżkowe. W połączeniu z niewinnymi zabawkami - pejczami, maskami czy akcesoriami do krępowania - nadają pikanterii i wzmagają podniecenie zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Lateks nadaje drapieżnego charakteru oraz pozwala poczuć się odważnym, gotowym na nowe przygody w sypialni...