Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Fake Tattoo -tatuaż zmywalny - rozwiązanie dla osób lubiących częste zmiany

Zmywalne tatuaże towarzyszą nam praktycznie od dziecka. Niegdyś dodawane do gum do żucia i innych łakoci stanowiły nie lada rarytas. Współcześnie można je kupić w wielu formach, przedstawiające różnorodne motywy. Popularne gumy Turbo skrywały tajemnicę i dopiero po ich otwarciu można było dowiedzieć się, co w sobie kryją. Aktualnie można samodzielnie zdecydować, jakim motywem chcemy ozdobić nasze ciało. Zastanawiasz się nad trwałym tatuażem, jednak nie masz pewności czy będziesz dobrze czuć się z nim?

W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem może okazać się zmywalny tatuaż. Niezobowiązująco przekonasz się, jak to jest mieć tego rodzaju arcydzieło na swojej skórze. Nietrwałe tatuaże są również doskonałą propozycją dla osób, które uwielbiają częste zmiany swojego look'u. Obawiasz się, że dziara znudzi Ci się po miesiącu? Masz milion pomysłów na tatuaż, ale nie chcesz tatuować całego ciała? Z tatuażami zmywalnymi nie doświadczysz tego problemu. Możesz co tydzień inaczej zdobić swoją skórę. Zmywalne dziary mogą okazać się także ciekawą alternatywą dla tradycyjnej biżuterii lub też jej nietypowym uzupełnieniem. Można je zrobić na imprezę lub wykorzystać podczas nietypowej charakteryzacji - wszystko zależy od Twojej kreatywności oraz potrzeb.

Ulotny tatuaż - muśnięcie motylim skrzydełkiem

Wśród najpopularniejszych motywów tatuaży, zwłaszcza wśród kobiet, są motyle. Kojarzone są one z metamorfozą. Dlatego też wiele osób, które zdecydowały się na zmiany w swoim życiu, ozdabiają swoje ciało tym motywem. Ponadto motyle utożsamiane są z wolnością, marzeniami, kobiecością, płodnością oraz rozwojem duchowym. Kolorowe motyle z efektem 3D dają wrażenie lekkości, ulotności i dużej realności wykonania. Zmywalny tatuaż może stanowić uzupełnienie Twojego codziennego look'u lub też być przeznaczony na wyjątkowe okazje.

Sztuczne rany - idealne rozwiązanie na Halloween

Zmywalne tatuaże w formie sztucznych ran są doskonałym rozwiązaniem na imprezę halloweenową lub do wykorzystania przy wykonywaniu innej, specjalnej charakteryzacji. Taka charakteryzacja z pewnością przerazi nawet osoby o mocnych nerwach. Rany cięte, szwy, blizny i efekt zaschniętej krwi - to tylko niektóre propozycje, które możesz wykorzystać, by stworzyć coś wyjątkowego. Tatuaże z motywem sztucznych ran są doskonałym uzupełnieniem przebrania zombie lub trupa na Halloween. Taka forma może zostać również wykorzystana podczas charakteryzacji np. do mrożących krew w żyłach filmików lub do przedstawień szkolnych.

Motyw przemijania wciąż żywy...

Innym popularnie spotykanym motywem wykorzystywanym na tatuażach, również tych zmywalnych, jest przemijanie. Wówczas dziary zawierają takie elementy jak zegary czy czaszki. Wiele osób noszących tego rodzaju arcydzieła na swoim ciele chce podkreślić, iż upływ czasu jest nieuchronny, dotyka każdego i prowadzi do jednego - śmierci. Bez względu na to, jaki motyw tatuaży nam się podoba, zanim zdecydujemy się na wykonanie trwałej dziary, warto skorzystać z ich zmywalnych odpowiedników.