Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Dzisiejszego wieczoru będę seksowną policjantką...

Seksowne przebieranki zawsze wzbudzały we mnie dreszczyk erotycznych emocji. Dlatego bardzo ochoczo podeszłam do pomysłu wcielenia się w rolę seksownej policjantki. Zawsze staram się dobrze przemyśleć plan działania. Taka zabawa dla mnie to nie tylko zwykła przebieranka, ale również rola, którą muszę zagrać jak najlepiej. Mój partner zwykle nie wie, co dla niego przygotowałam. Gdy on grzecznie czeka w sypialni ja urzeczywistniam niespodziankę. Moja wyobraźnia ma wtedy naprawdę spore pole do działania.

Drapieżna, pewna siebie i stanowcza policjantka.. A wszystko to za sprawą przebrania policjantki, które to otrzymałam od AmazingGirl. Sam zestaw wygląda bardzo imponująco. W jego skład wchodzi sukienka, stringi, czapka oraz niezbędne podczas tej roli kajdanki. Elementy zestawu w zupełności wystarczą by podkreślić charakter przebrania, nie ma potrzeby by uzupełniać go o dodatkowe przedmioty.

Głównym elementem przebrania jest sukienka. Gdy patrzyłam na zdjęcie modelki prezentującej kostium, miałam poważne wątpliwości. Przede wszystkim, czy uda mi się w nią wcisnąć. Jakie było moje zaskoczenie, gdy się udało. Sukienka została uszyta z bardzo elastycznego materiału, który ładnie układa się na ciele. Jednocześnie podkreślając, to, co powinna podkreślić. Dzięki wszytemu zamkowi w górnej części, sama mogłam zdecydować jak bardzo chciałabym uwydatnić piersi. Dolna część sukienki to figlarna falbanka. Mięciutki materiał sprawia, że seksownie opada na pupę, stanowiąc urocze dopełnienie całości. Sukienka jest krótka, dzięki czemu mogłam wyeksponować nogi. Nic nie odstaje a wręcz przeciwnie wszystko ładnie dopasowuje się do kobiecych kształtów. Uzupełnieniem sukienki jest czarny szeroki pasek, podkreślający talię.

Gdy już mam sukienkę czas na bardzo ważne dodatki, dodające charakteru przebraniu.Do dyspozycji mam stringi, wykonane z tego samego materiału, co sukienka. Mięciutkie i bardzo subtelne. Malutki trójkącik zasłaniający wzgórek łonowy i kilka paseczków, wystarczająco seksowny krój. Bardzo przypadły do gustu mojemu partnerowi, szczególnie cieniutkie paseczki.

Innym dodatkiem do przebrania policjantki jest czapka, bez której stylizacja nie jest pełna. Urocza, seksowna czapka z usztywnianym daszkiem i srebrną odznaką, pomogła mi pokazać, kto tego wieczoru rządzi. W tej zabawie i w tym przebraniu to ja pouczałam o przysługujących mu prawach. Zestaw zawiera również plastikowe kajdanki. Jednak to raczej dekoracja a nie gadżet do zabawy. Efekt finalny daje naprawdę dużo frajdy i zadowolenia.

Jednym parom wystarczy sam fakt przebieranek by w sypialni zrobiło się bardziej gorąco. Inne potrzebują dokładnego omówienia tego, co ma się wydarzyć. Dla mnie ważna jest spontaniczność, dobra zabawa i spełnienie wspólnych pragnień. Przebranie policjantki pozwoliło mi wprowadzić do naszej sypialni doskonałą zabawę. Dzięki niemu z łatwością wcieliłam się w oczekiwaną rolę. Misja została osiągnięta, wzajemne zadowolenie i satysfakcja.