Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Blog AmazingGirl.pl

 • Gorsetu czar..

  Współcześnie różnorodność modeli gorsetów dostępnych na rynku może przyprawić o niemały zawrót głowy. Najczęściej są one wykonane z takich materiałów, które nie tylko podkreślają i eksponują atuty kobiecego ciała, ale również w żaden sposób nie krępują ruchów. Dzięki temu można je używać na co dzień, nie tylko w sypialni. Czytaj dalej

 • Fake Tattoo -tatuaż zmywalny - rozwiązanie dla osób lubiących częste zmiany

  Zmywalne tatuaże towarzyszą nam praktycznie od dziecka. Niegdyś dodawane do gum do żucia i innych łakoci stanowiły nie lada rarytas. Współcześnie można je kupić w wielu formach, przedstawiające różnorodne motywy. Popularne gumy Turbo skrywały tajemnicę i dopiero po ich otwarciu można było dowiedzieć się, co w sobie kryją. Aktualnie można samodzielnie zdecydować, jakim motywem chcemy ozdobić nasze ciało. Zastanawiasz się nad trwałym tatuażem, jednak nie masz pewności czy będziesz dobrze czuć się z nim?

  Czytaj dalej

 • Gdy w sypialnie zakróluje lateks...

  Materiał, którym jest lateks, doskonale dostosowuje się do kształtów kobiecego ciała. Podkreślając tym samym jego największe atuty. Obok strojów wykonanych z lateksu nie można przejść obojętnie, zwłaszcza gdy zagoszczą w sypialni... Sprawiają, że kobieta przybiera maskę drapieżnej i kuszącej kochanki.

  Czytaj dalej

 • Halloween tuż, tuż..

  Halloween obchodzony jest 31 października. W wielu krajach zwyczaj ten staje się coraz bardziej popularny. Również i w Polsce. Do naszego kraju święto to dotarło w latach 90. XX wieku...

  Czytaj dalej

 • List od Gorgeous Girl :)

  "Moje drogie AMAZING...

  Póki co jako jedna z miliona „słomianych wdów” tuż po 30, która wciąż uczy się siebie i swojej seksualności (TAK!!! Tego trzeba się nauczyć- ale o tym innym razem) , lubi czasem pocieszyć kilkoma drobnymi gadżetami, które w chwilach kiedy czuję, że emocjonalnie schodzę na samo dno bardzo mocno podbudowują moje ego.

  Czytaj dalej

 • Spotkanie klasowe po latach...

  Tęsknota za latami szkolnymi daje o sobie znać zwłaszcza po kilku - kilkunastu latach po ukończeniu szkoły. Młodzieńcza beztroska, przyjaciele, pierwsze miłości, wspólne zabawy i nauka - wspomnienia o tym potrafią wciąż żywe tkwić w naszych głowach. Być może to właśnie z tego względu spotkania klasowe cieszą się coraz większą popularnością.Wielu z nas jest ciekawych, jak zmienili się nasi koledzy i koleżanki ze szkolnych lat, czy nadal są tacy sami jak te kilka - kilkanaście lat temu, jak im się wiedzie i czy także wspominają czasami szkolne lata.

  Czytaj dalej

 • Bodystocking - aby w sypialni nie było nudno...

  Bodystocking to rodzaj bielizny erotycznej, który zyskuje coraz większą popularność. Najogólniej mówiąc, można go nazwać połączeniem body oraz pończoch.

  Czytaj dalej

 • ANALizując doznania...

  Pamiętam, jak kiedyś siedziałyśmy w knajpie z koleżankami, jeszcze jako beztroskie studentki pierwszego roku. Przy papierosowym dymie i drinkach opowiadałyśmy sobie o facetach i  seksie..oczywiście. Nie zapomnę tej totalnej konsternacji, kiedy jedna z dziewczyn wypowiedziała jedno zdanie :  "Lubię sex analny"... Czytaj dalej

 • Babski Wieczór vol.2

  Zachęceni powodzeniem Babskiego Wieczoru vol.1, 12.08.2017 postanowiliśmy znowu zorganizować towarzysko - zakupowe spotkanie dla kobiet. Pomimo kiepskiej pogody i sezonu urlopowego, uczestniczki kolejnej edycji nas nie zawiodły:)

  Czytaj dalej

 • Babski Wieczór vol.1 29.04.2017

  Każda z pań potrzebuje czasami oderwać się od szarej, domowej rzeczywistości i dać się ponieść wodzom fantazji :) 29 kwietnia br. team z Amazinggirl.pl zorganizował pierwszy Babski Wieczór.

  Zapraszamy na krótką fotorelację:)

  Czytaj dalej

Produkty 1 do 10 z 17

Strona:
 1. 1
 2. 2