Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Pasy do pończoch

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę

Pas do pończoch to element kobiecego stroju, który oprócz swojego praktycznego zastosowania, pełni coraz częściej funkcje ozdobne. Oferowane przez nas pasy do pończoch doskonale sprawdzą się do przytrzymania damskich pończoch, jako dopełnienie seksownego kompletu bielizny na upojną noc we dwoje, czy jako element bielizny, który pomoże w modelowaniu kobiecej sylwetki.

Pasy do pończoch możemy pogrupować ze względu na ilość podwiązek oraz na ich szerokość. Standardowo pas do pończoch ma od 4 do nawet ponad 10 podwiązek. Jeżeli wybieramy pas głównie w celu przytrzymania pończoch to powinien on posiadać minimum 6 podwiązek które zapobiegną przesuwaniu pończoch i konieczności ich poprawiania w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Pas do pońchoch o większej ilości podwiązek niż 4-6 polecany są głównie kobietom o pełniejszych kształtach.

Możemy wyróżnić pas do pończoch wąski tzw. garter belt, półpełny oraz pełny.

Pasy garter belt głównie sprawdzają się jako wykończenie całości seksownego stroju.

Pasy półpełne to najbardziej uniwersalne pasy do pończoch, które można nosić zarówno na wysokości talii jak i bioder.

Pas do pończoch pełny może być noszony tylko na talii, ale dzięki niemu możemy podkreślić smukłość talii oraz delikatnie zamaskować odstający brzuszek.

Oferowany przez nas towar to głównie pasy do pończoch z 4 podwiązkami w szerokościach: garter belt oraz półpełnej. Nasze pasy sprawdzą się zarówno jako pas do pończoch samonośnych, pończoch a’la kabaretki jak i do pończoch nylonowych. Dzięki tej wyjątkowej części damskiej bielizny każda kobieta poczuje się wyjątkowo i mega seksownie - bo w końcu SEX APPEAL to nasza broń kobieca!