Masz pytanie? Zadzwoń 501 501 091

Gorsety

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Gorsety to najbardziej kobieca część damskiej garderoby. Do najważniejszych zadań gorsetu należy wyeksponowanie biustu, wysmuklenie talii ale przede wszystkim gorset ma za zadanie wymusić prostowanie sylwetki a tym samym stanowić wsparcie dla kręgosłupa.

Jeśli rozważasz zakup gorsetu, pozwól, że przedstawimy Ci kilka ważnych informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji jaki gorset wybrać ...

W tym miejscu powinnaś sobie postawić pytanie w jakim celu chcesz kupić gorset...

Czy będziesz go nosić jako element codziennej bielizny ...

Czy może zamierzasz zakładać gorset tylko na specjalne okazje bądź ...

Czy może chcesz trochę wymodelować swoja sylwetkę, wypracować sobie talie osy ...

A może chcesz po prostu wprowadzić trochę pikanterii do waszej sypialni i zamierzasz zakładać gorset jako bieliznę

erotyczną ...

Być może masz za mały biust i dzięki noszeniu gorsetu chcesz go podnieść i optycznie powiększyć ...

Lub wręcz przeciwnie twój biust jest obfity i potrzebujesz dla niego odpowiedniego podtrzymania a tym samym odciążenia kręgosłupa od ciężaru związanego z posiadaniem tak dużego biustu ...

W pierwszej kolejności gorsety możemy podzielić na:

Gorsety na biust tzw. overbust - świetnie sprawdzające się w noszeniu jako część codziennej odzieży jako dodatek do spodni, spódnic, marynarek, sweterków lub po prostu jako top. Tego typu gorsety sprawdzają się również jako część kostiumu na imprezę tematyczną czy element stroju osób identyfikujących się z takimi subkulturami jak: pin up, gothic, vintage czy retro. Oferowane przez nas overbusty występują również w różnych długościach, niektóre z nich mają specjalnie przedłużony dolny brzeg, który pozwoli również wymodelowac biodra.

Gorsety pod biust tzw. underbust - sprawdzą się w noszeniu na co dzień zarówno pod ubraniem jak i na nie, dość prosto również ukryć go pod nim w przeciwieństwie do gorsetu pełnego. Tego rodzaju gorsety zdadzą egzamin jako stylizowany element kobiecego stroju noszonego na co dzień.  

Pełne gorsety różnią się między sobą linią dekoltu. Dla pań o mniejszym biuście polecamy niezbyt mocno wycięte dekolty w kształcie serca oraz gorsety proste o lekko zaokrąglonych brzegach. Paniom o pełniejszym, dużym biuście polecamy głęboki dekolt w serduszko.

Gorsety rozróżnia się również ze względu na rodzaj fiszbin zastosowanych w gorsecie: - fiszbiny plastikowe - świetnie sprawdzają się na początku przyzwyczajania ciała do gorsetu i wynikającego z niego ścisku     - metalowe fiszbiny występują w dwóch rodzajach - fiszbin płaskich i fiszbin spirali, najlepiej sprawdzają się u kobiet, którym gorset z plastikowymi fiszbinami nie przynosi już oczekiwanych efektów a które chcą w dalszym ciąg wyrzeźbić sobie talię.

W zależności od wykorzystanego plastiku, fiszbiny plastikowe mogą być mniej wytrzymałe niż te stalowe. Często w gorsetach stosuje się oba rodzaje fiszbin, w przypadku gorsetów posiadających głównie metalowe fiszbiny aby zmniejszyć jego ciężkość, a w przypadku gorsetów modelujących z plastikowymi fiszbinami, fiszbiny metalowe stosowane są w tych najbardziej strategicznych miejscach.

Kolejne rozróżnienie dotyczy zapięcia zastosowanego w gorsetach - z tyłu standardowo są to gorsety wiązane. Warto pamiętać aby gorsetów sznurowanych nigdy nie wiązać na supełek a jedynie na kokardę, jest to ważne ze względów bezpieczeństwa każdej osoby noszącej gorset.

Z przodu gorsety mogą być zapinane na busk inaczej określany również jako brykla. Jest to metalowe zapięcie składające się z dwóch stabilnych metalowych listw, z których jedna pokryta jest wypustkami a druga haczykami, które służą do zaczepienia o zaczepki. W innych gorsetach możemy się spotkać z zamkiem błyskawicznym, zwykłymi haftkami bądź sznurowaniem z przodu. W ofercie często możemy spotkać się także z gorsetami gładkimi z przodu bez zapięcia.

Ostatecznie przy wyborze gorsetu zwracamy uwagę na materiał z jakiego wykonany jest gorset oraz jego wygląd - w końcu ma on nie tylko być wygodny, ale mamy się w nim czuć przede wszystkim dobrze i niesamowicie się w nim prezentować!

W ofercie mamy satynowe pół - gorsety oraz wykonane ze skóry undebusty, które będą świetnie wyglądały w połączeniu np.: z białą bluzką i spódnicą albo spodniami.

Wśród naszych towarów znajdziesz gorsety overbust koronkowe oraz skórzane, jak również gorsety z solidnego materiału pięknie wytłaczane.

Ponadto oferujemy pełne gorsety bogato zdobione różnymi aplikacjami. W naszym asortymencie znajdziecie również gorsety, które bez zastanowienia świetnie sprawdzą się jako górna część kostiumu stylizowanego na damy dworu.

Zainteresowana? Chcesz się sama przekonać jak wiele pozytywnych zmian może przynieść tak niewielka zmiana jak gorset? Zapoznaj się z naszą ofertą a na pewno znajdziesz coś dla siebie!